جهت ثبت آگهی اینترنتی خودتون میتونید از طریق بنر زیر اقدام کنید. کافی هست بعد از کلیک روی بنر روی گزینه ارسال یا همون ارسال رایگان آگهی کلیک کنید.

خوب بعد از ورود به سایت و فشار دادن دکمه ارسال رایگان آگهی و جهت ثبت آگهی اینترنتی کافی هست یک دسته رو انتخاب کنید و ادامه کار با خودتون چون همه توضیحات فارسی هست دیگه ادامه نمیدم.

سایت ثبت آگهی اینترنتی یکی از موفق ترین سایت های حوزه درج آگهی رایگان هست، و شکی نیست که این سایت جزو اولین سایت ها می باشد که وارد حوزه درج آگهی شده است.

بگذارید داستانی که در چند سال پیش برایم اتفاق افتاد رو برایتان توضیح دهم تا داستان بیشتر برایتان روشن شود، من در سه سال پیش با یک لب تاب کار میکردم، که دیگر به دلیلیل بروز شدن برنامه های کامپیوتری کارائی خودش را از دست داده بود و دیگر نمیشد از آن استفاده کرد.

ولی همین لب تاب برای یک دانش آموز بسیار مناسب بود و میتوانست خیلی خوب برایش جواب بدهد. یعنی لب تا برای من نامناسب (دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد مکانیک) و برای یک بچه دانش آموز خوب بود.

خوب اگر میخاستم لب تاب را همین طوری دست بگیرم و بفروشم که اصلا جالب نبود ولی  دوستم سایت ثبت آگهی اینترنتی رو معرفی کرد. و من با درج رایگان آگهی خودم در اون سایت خیلی خوب جواب گرفتم.

به شما هم پیشنهاد میدم که حتما از این سایت برای ثبت اگهی اینترنتی خودتون استفاده کنید.